Şirketimiz

TARİHÇEMİZ

Şirketin kurulmasında ve büyüyerek bugünlere gelmesinde en büyük paya sahip olan Şirket sahibi Ali Arslan’ın kısa özgeçmişi;

*1981 yılında, demir çelik sektöründe iş hayatına başlayan Ali Arslan, 1987 yılında ilk atölyesini kurarak, demir çelik sektöründe, esnaflığa adım atmıştır.

*1997 yılında, demir çelik ve ferforje sektöründe, alım satım işlerine başlamış ve ticari hayata giriş yapmıştır.

*2002 yılında ALSİAD’a (Alanya Sanayici ve işadamları derneği)üye olmuş ve burada yönetimde yer almıştır.

* 2003 yılında ferforje fabrikasında üretime başlamış ve fabrikada 14 kişi istihdam ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur.

*2003 yılında ,Alanya Kestel’de yer alan, SS.Büyük Akdeniz Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinde Başkanlık görevine seçilmiş ve halen bu görevine devam etmektedir.

* 2004 yılında inşaat sektörüne adım atmış ve bu sektördeki büyümesini ARS Metal Ltd. Şirketiyle gerçekleştirerek yeni istihdam alanı oluşturmuştur.

*2004-2009 yılları arasında Alanya/Çıplaklı Belediyesinde Meclis Üyeliği görevinde bulunmuştur.

*Günümüzde ise, ARS Arslan Metal Ltd. Şti. ve Arslan Demir Ticareti adıyla İnşaat ve Ticaret sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz, Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurmak suretiyle sürekli gelişen, sektörel gereksinme ve isteklere hemen cevap veren, deneyimli ve bilgili personel kadrosunu sürekli iyileştirmelerle işine hızla adapte eden, alanında daima öncü, güvenilir ve kaliteli...

Kalite Politikamız

Ülke ekonomisine her açıdan katkıda bulunmak, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olmak, teknolojiye ayak uydurarak , gelişerek büyümek, sektöründe öncü ve örnek bir kuruluş olmak, hedef müşterilerine en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı ola...

Satış Politikamız

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sattığımız ürünlerin arkasında durarak,kaliteden taviz vermeden  sürekli iyileştirmelerle , müşteri ihtiyaçlarına  zamanında cevap verebilmektir.

Organizasyon Yapısı

ARSLAN DEMİR VE PROFİL TİCARETİ Şirket Müdürü: Ali ARSLAN DEPOLAMA, SATIŞ VE SEVKİYAT MÜDÜRLÜĞÜ Bağlı Olduğu Birim: Şirket Müdürü İşin Özeti: Reklam, satış pazarlama araştırması ve müşteri hizmetleri konusunda kuralları, stratejileri ve kararları verir ve denetimi yapar. Alımı yapılan ürü...

ARS Metal Ferforje İnşaat : Telefon    
Her hakkı ARS Metal Ferforje İnşaat"a aittir © 2010